Ajujaht 2013-14

Ajujaht 2013-14

Oct 8 '13
Tere kõik Ajujahi huvilised!

Rõõm on näha, et palju põnevaid ideid on juba esitatud ning väga paljud on esitamise faasis ning numbrid on hakanud väga kiiresti kasvama. Nagu ka eelmisel aastal, on selgi aastal võimalik oma ideed juba enne konkursile esitamist žürii ees testida ning tagasisidet saada, et idee esitamisel kogemata midagi kahe silma vahele ei jääks. Ning võid nii muuseas kindlustada
Tere kõik Ajujahi huvilised!

Rõõm on näha, et palju põnevaid ideid on juba esitatud ning väga paljud on esitamise faasis ning numbrid on hakanud väga kiiresti kasvama. Nagu ka eelmisel aastal, on selgi aastal võimalik oma ideed juba enne konkursile esitamist žürii ees testida ning tagasisidet saada, et idee esitamisel kogemata midagi kahe silma vahele ei jääks. Ning võid nii muuseas kindlustada edasipääsu 100 parema hulka ja saada esimese süsti auhinnaraha näol!

Kus ja kuidas?

Äriideede esitlused toimuvad Pärnus, Tartus ja Tallinnas 10. oktoobril. Meeskonnal on kohtunike veenmiseks aega kolm minutit, saad kasutada vaid pabertahvlit või näidata kaasatoodud füüsilisi prototüüpe.

Igas linnas pääseb võistluse võitja otse "Ajujahi" 100 parema hulka ning vastavalt kohtunike otsusele jagatakse kohapeal auhinnaraha 250 eurot.

Vaata täpsemalt Ajujahi kodulehelt (www.ajujaht.ee) sündmuste rubriigist. Oled oodatud nii ideed esitama kui kuulama / õppima teiste esiltusi vaadates.

NB! Osalemiseks on vaja end registreerida! Pane kirja hiljemalt 09.10 - veel jõuad!


more
4
Harri T , Sakari T and 2 more gave heat
Show 1 more comment
Ardon Kaerma
Ardon Kaerma October 9 2013
Kõik head üritused on samale päevale langenud. Homme on ka kasvuettevõtjate päev ja oleme ennast juba sinna kirja pannud. Meie projekt on konkursile esitatud.