Otonom şekilde çalışarak süpürme ve silme işlemlerini aynı anda yaparak, 5600 mAh batarya kapasitesi ile kullanıcılara yaklaşık 4 saat çalışma imkanı sunan bir temizlik robotu ile pazara girmeyi hedeflemekteyiz. Bu robotta şuan halihazırda pazarda kullanılan modellerin kullanıcı dönütlerini baz alarak şikayetleri gidermeye çalışarak, sürü çalışma, daha uzun süre çalışma, daha az yükseklikle tüm evi detaylı temizleyebilme, daha küçük boyutlarla daha kullanışlı ve daha konforlu ürünler kullanmayı vaat etmekteyiz. Robotta haritalama teknolojisi olarak LDS + VisualSLAM teknolojilerini kullanarak, istenilen alanları efektif bir şekilde temizlemeyi, engelleri algılayarak robotun kendisine en efektif yolu çıkartmasını sağlayacağız. Ayrıca kendi üreteceğimiz ArterApp ile de robotun kullanımını telefondan kontrol edilebilir hale getirerek planlandırılabilir temizliği, Amazon Alexa ve Google Asistan destekleri ile de birlikte ses...
Otonom şekilde çalışarak süpürme ve silme işlemlerini aynı anda yaparak, 5600 mAh batarya kapasitesi ile kullanıcılara yaklaşık 4 saat çalışma imkanı sunan bir temizlik robotu ile pazara girmeyi hedeflemekteyiz. Bu robotta şuan halihazırda pazarda kullanılan modellerin kullanıcı dönütlerini baz alarak şikayetleri gidermeye çalışarak, sürü çalışma, daha uzun süre çalışma, daha az yükseklikle tüm evi detaylı temizleyebilme, daha küçük boyutlarla daha kullanışlı ve daha konforlu ürünler kullanmayı vaat etmekteyiz. Robotta haritalama teknolojisi olarak LDS + VisualSLAM teknolojilerini kullanarak, istenilen alanları efektif bir şekilde temizlemeyi, engelleri algılayarak robotun kendisine en efektif yolu çıkartmasını sağlayacağız. Ayrıca kendi üreteceğimiz ArterApp ile de robotun kullanımını telefondan kontrol edilebilir hale getirerek planlandırılabilir temizliği, Amazon Alexa ve Google Asistan destekleri ile de birlikte sesli çalışmayı sağlayarak daha konforlu kullanımı sunacağız. Yüksek emiş gücünün yanında ses seviyesini de belirli seviyede tutarak kullanıcılara daha sessiz bir temizlik vaat ediyoruz. İlerleyen süreçte sürü halinde çalışan robotlar üretmeyi, endüstriyel robot üretimi ile birlikte yapay zeka yazılımları üretmeyi ve bunları üreteceğimiz ürünlerde kullanmayı hedeflemekteyiz. Yerli bir şirket olarak pazara girmeyi hedeflememizin yanında kullanıcıların şikayetlerine deva olarak, fiyat / performans oranında en mantıklı seçimi sunacağımızın garantisini vermekteyiz.
More information

Employees

Mehmet Metin ÖNAL
Admin
Mehmet Metin ÖNAL CEO İTÜ Elektrik Mühendisliği 4. Sınıf Öğrencisi, Girişimci ruhlu, Üretmeye ve Öğrenmeye meraklı bir mühendis adayı.