Gamebootcamp

Gamebootcamp

Game developer accelerator program
Aug 2 '15
Hi, what do you think about that how can we develope our fallen god project ? Hi, what do you think about that how can we develope our fallen god project ?
Show 1 more comment
Volkan Büyükaltay
Volkan Büyükaltay September 1 2015
Hi Nejati, I see your name is a turkish name, 'cause of that i will continue to conversation in turkish...

Böylesi daha rahat oluyor kendimi ifade için. Bir coder ihtiyacımız var kesinlikle. oyunumun ön konsept çalışmaları www.behance.net/gallery/17705479/Fallen-God adresindedir. Oyun hack&slash/rpg olacak. Fakat türün diğer oyunlarına göre daha derin ve diyaloglu bir hikayesi mevcut. Halihazırda 2 chapter'ın ana ve yan görevleri yazılmış durumda. Bulunacak coder eğer ki böyle komplike bir projenin altından kalkamam derse daha hızlı,basit ve küçük oyun tasarımlarımız da var. Bu bağlamda halen yardım edebileceğinize inanıyor musunuz ?
Cem Nahit Kone
Cem Nahit Kone September 8 2015
Selam Volkan; Türkçe devam edelim ve sorularına yanıt vermeye çalışayım. Coder arayışınız için sizlere yardımcı olmak hedeflerimizden birisi. Mix&Match eventleri ile sizi developerlar ile bir araya getireceğiz. Onun öncesinde dilerseniz Levent StartersHUB ofisinde bizi ziyarete gelerek ön görüşme yapma olasılığımız da var. Bana cem@startershub.org adresinden ulaşabilirsin, daha çabuk yanıt verebilirim.